HOCALAR İÇİN PREMIUM HİZMETLER

İlanınızın olduğu sayfada insanların size doğrudan ulaşabilmeleri için telefon numaranız yayınlanmaktadır. Telefon numaranız ilanınızda yer alacağından insanlar size doğrudan ulaşabilirler.

İlanınızın olduğu sayfada WhatsApp numaranıza doğrudan mesaj gönderme imkanı sunan bir bölüm yer alır ve insanlar bu bölüme tıklayarak WhatsApp üzerinden doğrudan size ulaşabilirler.

İlanınızın olduğu sayfa üzerinden size özel olarak gönderilen tüm ders talepleri ve mesajlar sitemize belirttiğiniz e-posta adresinize aynen iletilmektedir. Telefon numarası yayınlamak istemeyen Premium Üyeler için çok kullanışlıdır.

Ana sayfada öne çıkan ders verenler arasında yer alırsınız. Bu bölümde sadece Premium Üyeler yer aldığından ziyaretçiler tarafından özel ders ilanınızın keşfedilme olasılığı çok yüksektir.

İlanınıza herkes tarafından görünecek şekilde YouTube videonuzu ve Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Skype, Zoom hesaplarınızı ekleyebilirsiniz. Ders almak isteyenler sizinle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilir.

İlanınızın olduğu sayfada yer alan tüm reklamlar kaldırılır ve ziyaretçiler profilinizi incelerken herhangi bir reklam görmek zorunda kalmaz. Bu hizmet diğer sayfalardaki reklamları etkilememektedir, sadece size ait sayfayı kapsamaktadır.

Belirtilen hizmetlerin hepsi tek bir paket içinde 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık süreler halinde kullanıma sunulmaktadır. Kullanmak istemediğiniz hizmetler varsa lütfen bunu bize bildirin. Ödeme sağlayıcımız SHOPIER üzerinden kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

0
yerine %25 indirimle
0
1 Aylık Paket
0
yerine %33 indirimle
0
3 Aylık Paket
0
yerine %38 indirimle
0
6 Aylık Paket
Başa dön