Sıkça Sorulan Sorular

Canlı ders almak ve vermek isteyenlerin birbirleriyle iletişim kurmasını sağlamak adına faaliyet gösteriyoruz.

Sitemize ücretsiz olarak kaydolabilirsiniz. Dilerseniz ücretli bir şekilde ders ilanınızı yayımlayabilirsiniz.

Canlı ders ilanı vermek için sitemizde yer alan ilan yayımlama formunu doldurmanız yeterlidir.

Kimlik ve eğitim bilgilerinizi kanıtlayan (diploma, öğrenci belgesi, mezun belgesi, transkript) resmi bir belge göndererek üyeliğinizi onaylayabilirsiniz. Onaylı üyelik için gönderdiğiniz belge sitemizde yayınlanmaz. Doğrulama yapıldıktan hemen sonra belgeniz silinir.

Hesabınız en kısa zamanda incelenip, siteye uygun bulunması durumunda en kısa süre içinde yayına alınacaktır.

İlan yayımlama formunda belirttiğiniz bilgiler kullanılarak oluşturulan ilanınız herkese açık olarak yayınlanır ve bilgilerinizi (varsa fotoğrafınızla birlikte) sitemizi ziyaret eden herkes görebilir.

İstediğiniz zaman herkese açık olan ders ilanınıza fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz.

Google sitemizi aralıklarla taramakta ve sitemizde yer alan tüm bilgileri kendi arama sonuçlarında göstermektedir. İlanınız herkese açık olduğundan Google ilanda yer alan bilgilerinizi, varsa fotoğrafınızı tarayacak ve kendi arama sonuçlarında gösterecektir. Bu durumla ilgili Google üzerinde yaptırım yetkimiz olmadığını hatırlatırız.

İlanınızda güncellemek istediğiniz kısımlarla ilgili bize e-posta ile bilgi vermeniz yeterlidir.

İşlemler menüsünden veya kayıtlı e-posta adresinizden bize e-posta göndererek ilanınızı ve sitemizdeki kaydınızı tamamen ve kalıcı olarak silebilirsiniz.

Bu durum tamamen Google ile ilgilidir. İlanınız kaldırıldıktan sonra Google sitemizi tekrar taradığında kendi bilgilerini güncelleyecektir. Google’ın kendini güncellemesi 1 – 2 aylık bir süreç olup, Özel Hocalar platformu olarak Google’ın uygulamaları ve politikaları üzerinde yaptırım yetkimiz bulunmamaktadır.

Başa dön