Onaylı Üye

Bu ilandaki bilgiler üye tarafından belgelerle kanıtlanmıştır.

Uzman Hoca

Bu üyemiz ilanda belirttiği alanlarla ilgili eğitim ve tecrübeye sahiptir.

Online Ders Hocası

Bu üyemiz aynı zamanda internet üzerinden online dersler de vermektedir.

Mesaj Atın

Sayfanın alt kısmından bu üyeye mesaj atabilirsiniz.

ÜNİVERSİTE:Dicle Üniversitesi
FAKÜLTE:Fen Fakültesi
BÖLÜM:Matematik
MEZUNİYET YILI:2008
TANITIM BİLGİLERİ:

11 YILDIR MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSLERİNİN YANINDA VERİMLİ ÇALIŞMA TEKNİKLERİ ADINA SINAVLARDA MAKSİMUM BAŞARI SAĞLATAN SIFIRLAMA TEKNİĞİ MODELİ İLE ÖĞRENCİ HAZIRLAMAKTAYIM.

Hepimizin belli dönemlerde karşılaştığı ve üzerimizde büyük stres yaratan LGS (liselere giriş sınavı), KPSS, TYT, AYT gibi sınavlar, yaşadığımız yüzyılın en iyi buluşu olan SIFIRLAMA TEKNİĞİ sayesinde artık daha kolay aşılabilir. Bu sınavlara temeli verimli ve tam öğrenmeye dayanan Sıfırlama Tekniği ile hazırlanarak hayal edilenden daha fazla başarı yakalamak mümkündür. Bu yöntemleri kullanarak hem zaman kaybı yaşamazsınız hem konuları iyice özümsersiniz hem de sınav formatına uygun yüzlerce soru çözmüş olursunuz.

İŞ TECRÜBELERİ:Sonuç olarak sınavlara hazırlanan bir öğrenci aktif çalışma ile sözel dersleri bütün – parça-bütün yöntemi kullanarak, sayısal dersleri parça-bütün yöntemi kullanarak kısa sürede eksiksiz bir şekilde öğrenebilir. Sıfırlama Tekniği Koçluğunu yapan bir matematikçi olarak şunları söyleyebilirim. Kullandığımız yöntem ile ulaşmaya çalıştığımız nokta;
Öğrencinin tüm dersleri kendi kendine tam bir şekilde öğrenebilmesi,
Öğrencinin aktif bir şekilde ders çalışabilmesi,
Puanlarını kısa sürede arttırabilmesi,
Piyasada bulunan ve amaca hizmet etmeyen çalışmalardan uzak kalabilmesidir.
Öğrenciyi kendi kendine öğrenebilir hale getirmek, sebep sonuç ilişkisi kurabilmesini sağlamak, öğrendiği bilgiyi karşısına çıkan problem durumlarında uygulayabilmesini mümkün kılmak en önemli hedeflerimiz arasındadır. Ayrıca ders çalışma alışkanlığı olmayan ve bahsettiğimiz teknikleri tek başına uygulayamayacak olan öğrenciler için profesyonel destek çalışmalarımız vardır.
TECRÜBE YILI:11 Yıl
DERSLER:Matematik, Geometri
SEVİYELER:İlkokul, Ortaokul, Lise
SINAVLAR:LGS (TEOG), AYT, TYT, KPSS, ALES, DGS
SEMTLER:Tüm Ankara
DERS ÜCRETİ:80 ₺
DİĞER BİLGİLER:Derslerimiz 40 dakika ders, 10 dakika ara ve 40 dakika ders olmak üzere toplam 90 dakikadan oluşmaktadır. Derslerimi Kızılay’daki ofisimde yapabildiğim gibi öğrencimin evine de gidebilirim.
ŞEHİR:Ankara
TELEFON:05316632436
Bildirim almak için buraya tıklayarak abone olun
Bildir
guest
0 Ders Talebi (Ders almak isteyenler talep gönderebilir)
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm mesajları görüntüle
Başa dön
0
Özel ders talebinizi oluşturun.x
()
x