Premium Üyelik

PREMIUM ÜYELİK

*Çok Yakında Hizmetinizde !

İlanınızın olduğu sayfada insanların size doğrudan ulaşabilmeleri için telefon numaranız yayınlanmaktadır. Telefon numaranız ilanınızda yer alacağından insanlar size doğrudan ulaşabilirler.

İlanınızın sayfanızda ve liste ekranının size ait bölümünde WhatsApp numaranıza doğrudan mesaj gönderme imkanı sunan bir bölüm yer alır ve tek tıkla WhatsApp üzerinden size kolayca ulaşabilirler.

İlan sayfanızda ve liste ekranının size ait bölümünde e-posta adresiniz yayınlanmaktadır. Telefon numarası yayınlamak istemeyen Premium Üyeler için çok kullanışlıdır.

Ana sayfada öne çıkan ders verenler arasında yer alırsınız. Bu bölümde sadece Premium Üyeler yer aldığından ziyaretçiler tarafından özel ders ilanınızın keşfedilme olasılığı çok yüksektir.

İlanınıza herkes tarafından görünecek şekilde YouTube videonuzu ve Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Skype, Zoom hesaplarınızı ekleyebilirsiniz. Ders almak isteyenler sizinle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilir.

İlanınızın olduğu sayfada yer alan tüm reklamlar kaldırılır ve ziyaretçiler profilinizi incelerken herhangi bir reklam görmek zorunda kalmaz. Bu hizmet diğer sayfalardaki reklamları etkilememektedir, sadece size ait sayfayı kapsamaktadır.

Premium Üyelik Planları

*Çok Yakında Hizmetinizde !
Çok yakında size uygun paketlerden birini seçerek Premium üyelik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Belirtilen hizmetlerin hepsi tek bir paket içinde 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık süreler halinde kullanıma sunulmaktadır. Kullanmak istemediğiniz hizmetler varsa lütfen bunu bize bildirin. Ödeme sağlayıcımız iyzico üzerinden kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Aylık

20₺

/ 1 Ay
3 Aylık

50₺

/ 3 Ay
6 Aylık

90₺

/ 6 Ay