Naci Bıçak

İngilizce Öğretmeni20 Yıllık Tecrübeİstanbul

İngilizce öğrenmek korkulu rüyanız olmasın. Doğru Hoca, doğru materyal ,doğru yaklaşım ve tekniklerle siz de İngilizce öğrenebilirsiniz.

Bu kullanıcının hesap durumu: Kabul Edildi

This user has not added any information to their profile yet.

ÜYELİK BİLGİLERİ

9 Aralık 2020

EĞİTİM BİLGİLERİ

Dicle Üniversitesi
Eğitim Fakültesi
İngilizce Öğretmenliği
1997

ÖZEL DERS BİLGİLERİ

İngilizce
IELTS, PTE, TIPDİL, ÜDS, YDS, YÖKDİL
Birebir Ders
İstanbul
Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla
260 ₺
250 ₺ / 40 Dk.

MESLEKİ BİLGİLER

İngilizce Öğretmeni
20 Yıllık Tecrübe

Grup dersleri size uymuyorsa, kendinizin veya çocuğunuzun gireceğiniz sınavlarda başarınızı riske atmak istemiyorsanız,size uygun saatlerde ve öğrenme egilimlerinize uygun dersler alabileceğiniz en doğru öğretmen olduğumu düşünüyorum. 20 yıldan uzun bir zamandır İngilizce öğretmenliği yapıyorum ve özellikle akademik sınavlara yönelik uzun zamandan beridir öğrenci hazırlamaktayım. Lütfen size uygun program,ders saatleri ve ücretler için arayınız.

KİŞİSEL BİLGİLER

Erkek
47 yaşında

1995 yılından bugüne her seviyede bire bir ve gurup dersleri veriyorum..
NEDEN ÖZEL DERS;
İngilizce eğitim süreci birçok kişi için farklılıklar gösterebiliyor.Bu farklılıklara uyum sağlanması gerekiyor.Özel bire bir dersler bu amaç içindir.İster kişisel tercih ister zorunlu durumlar için size özel çözümler üretiyorum.
SÜREÇ;
Öğrencimizin dil öğrenimi almasındaki amaç ve hedeflerin belirlenmesi sonrasında seviye belirleme testleri yapıyorum.Kendisine uygun olan seviyeden başlayarak ihtiyaçları doğrultusunda eksiklerini gideriyorum. Öğrencinin gelişimini sürekli takip ediyor ve buna göre eğitim planımızı güncelliyorum.
LÜTFEN
YDS HAZIRLIK,LYS 5 HAZIRLIK,PROFICIENCY HAZIRLIK,IELTS HAZIRLIK,TOEFL HAZIRLIK,HAZIRLIK ATLAMA,TEOG HAZIRLIK VEYA GENEL İNGİLİZCE DERSLERİ İÇİN AYRI FİYAT TEKLİFLERİ İÇİN MESAJ VEYA MAİL ATIN LÜTFEN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bu öğretmene sadece sitemiz üzerinden mesaj gönderebilirsiniz!

Bu öğretmene mesaj gönderebilmek için bilgilerinizi girerek Üye Ol butonuna tıklayınız.