Profil Bilgileri

Öğrenci (Ön Lisans)2 Yıllık TecrübeAnkara
Bu kullanıcının hesap durumu: Kabul Edildi

This user has not added any information to their profile yet.

ÜYELİK BİLGİLERİ

28 Ekim 2020

EĞİTİM BİLGİLERİ

Ankara Üniversitesi
Tıp Fakültesi

ÖZEL DERS BİLGİLERİ

Biyoloji, Fen Bilimleri, Geometri, Hayat Bilgisi, Matematik
İlkokul, Ortaokul, Lise
AYT, LGS, TYT, YKS
Birebir Ders
Ankara
60 ₺

Merhabalarr. Ben Mert Aksoy 20 yıldır Ankara'da yaşıyorum. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nde okudum. Sayısalda 2129. eşit ağırlıkta 3066. oldum. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Ders vermeye lisede okuyan kardeşimle başladım ve üniversite sınavına girecek olan mezun arkadaşlarıma ve alt dönemlerime sınav konusunda mentorluk yaparak devam edip tanıdıklarıma ders veriyordum. Artık bu birikimimle diğer arkadaşlara da yardımcı oluyorum. Ders vermemin yanı sıra öğrenciye mentorluk yapıp ona iyi bir örnek olmak için çabalıyorum. Ders çalışma yöntemlerini öğrencinin seviyesini analiz edip en üste düzeye çıkarmak için adım adım seviyeyi yükselterek öğrencinin varabileceği en üst seviyeyi yükseltmeyi hedefliyorum. Üniversite sınavına hazırlanırken bir çok arkadaşımın çalışma stilini görüp hangi öğrencinin ne tür çalışmalar yapmasını gerektiğini gördüm. Bu çalışma stillerine göre öğrenciye en uygununu belirleyip beraber ders işlemeye başlıyacağız.

MESLEKİ BİLGİLER

Öğrenci (Ön Lisans)
2 Yıllık Tecrübe

Ders vermeye lisede okuyan kardeşimle başladım ve üniversite sınavına girecek olan mezun arkadaşlarıma ve alt dönemlerime sınav konusunda mentorluk yaparak devam edip tanıdıklarıma ders veriyordum. Artık bu birikimimle diğer arkadaşlara da yardımcı oluyorum. Aktif olarak 3 öğrenciye ders veriyorum.

KİŞİSEL BİLGİLER

Erkek
23 yaşında

Merhabalarr. Ben Mert Aksoy 20 yıldır Ankara'da yaşıyorum. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nde okudum. Sayısalda 2129. eşit ağırlıkta 3066. oldum. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Ders vermeye lisede okuyan kardeşimle başladım ve üniversite sınavına girecek olan mezun arkadaşlarıma ve alt dönemlerime sınav konusunda mentorluk yaparak devam edip tanıdıklarıma ders veriyordum. Artık bu birikimimle diğer arkadaşlara da yardımcı oluyorum.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bu öğretmenden özel ders almak için sadece talep gönderebilirsiniz!

Lütfen tercih ettiğiniz öğretmenin adını soyadını talebinizde belirtin.


Başa dön