ÖZEL HOCALAR

Aradığın Ders Burada

Sıkça Sorulan Sorular

En çok merak edilen soruları ve cevapları okuyabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi dilediğiniz zaman iletişim kısmından bize iletebilirsiniz.

Özel ders almak ve vermek isteyenlerin birbirleriyle doğrudan iletişim kurmasını sağlamak adına özel ders vermek isteyenlerin ilanlarını ücretsiz bir şekilde yayınlıyoruz.

Sitemize üye olarak özel ders ilanınızı ücretsiz bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Özel ders almak isteyen kişiler ilanınızı inceleyebilir ve size site üzerinden mesaj gönderebilir.

Özel ders ilanı vermek için sitemizde yer alan üyelik kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Üyelik kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra üyeliğinizle ilgili bir sıkıntı yoksa hesabınızı onaylayacağız.

Kimlik ve eğitim bilgilerinizi kanıtlayan (diploma, öğrenci belgesi, mezun belgesi, transkript vb.) resmi bir belge göndererek üyeliğinizi onaylayabilirsiniz. Onaylı üyelik için gönderdiğiniz belgeler hiçbir şekilde sitemizde yayınlanmaz ve herhangi 3. kişi veya kurumla paylaşılmaz. Doğrulama yapıldıktan hemen sonra belgeniz silinir.

Kayıt formunu doldurup, gerekli belgeyi gönderdiyseniz başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Doğrulama başarıyla tamamlanırsa profilinize “Onaylı Profil” ibaresi eklenecektir.

Hesabınız en kısa zamanda incelenip, siteye uygun bulunması durumunda en kısa süre içinde yayına alınacaktır.

Kayıt formunda belirttiğiniz bilgiler kullanılarak oluşturulan ilanınız herkese açık olarak yayınlanır ve bilgilerinizi (varsa fotoğrafınızla birlikte) sitemizi ziyaret eden herkes görebilir. Dilerseniz hesabınıza girerek profilinizi gizleyebilirsiniz.

İstediğiniz zaman herkese açık olan özel ders ilanınıza fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz. Profili düzenle kısmından bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Google sitemizi aralıklarla taramakta ve sitemizde yer alan tüm bilgileri kendi arama sonuçlarında göstermektedir. İlanınız herkese açık olduğundan Google ilanda yer alan bilgilerinizi, varsa fotoğrafınızı tarayacak ve kendi arama sonuçlarında gösterecektir. Bu durumla ilgili Google üzerinde yaptırım yetkimiz olmadığını hatırlatırız.

İlanınızı güncellemek için hesabınıza giriş yapabilir ve profili düzenle kısmından dilediğiniz güncellemeyi yapabilirsiniz.

Özel ders almak isteyenler, sitemizde kayıtlı olan öğretmenlere her zaman mesaj gönderebilirler. Ayrıca özel ders almak isteyenler sitemizde özel ders talebi de yayınlayabilirler.

Hesabınıza giriş yaparak ilanınızı gizleyebilir veya isterseniz tamamen silebilirsiniz.

Bu durum tamamen Google ile ilgilidir. İlanınız kaldırıldıktan sonra Google sitemizi tekrar taradığında kendi bilgilerini güncelleyecektir. Google’ın kendini güncellemesi 1 – 2 aylık bir süreç olup, Özel Hocalar platformu olarak Google’ın uygulamaları ve politikaları üzerinde yaptırım yetkimiz bulunmamaktadır.