Kullanıcı Sözleşmesi

 1. Özel Hocalar sitesi “ozelhocalar.com” adresindedir. Bu sözleşmede kullanılan Özel Hocalar ve site ifadeleri ozelhocalar.com’u kastetmektedir.
 2. Özel Hocalar sitesine ait sosyal medya hesapları şu şekildedir: “instagram.com/ozelhocalar, twitter.com/ozelhocalar, facebook.com/ozelhocalar”. Sosyal medya hesapları denildiğinde bu maddede belirtilen adresler kastedilmektedir.
 3. Bu siteyi ziyaret eden ve bu sitede üyelik kaydı oluşturan herkes kullanıcı sayılmaktadır.
 4. Özel Hocalar’a yaptığı üyelik başvurusu site yönetimi tarafından uygun bulunan gerçek kişilerin özel ders ilanları bu sitede ücretsiz bir şekilde herkese ve paylaşıma açık bir şekilde yayınlanır.
 5. Özel Hocalar kayıt formu göndererek üyelik başvurusu yapan herkesin ilanını yayınlamak zorunda değildir. Özel Hocalar hiçbir sebep göstermeksizin kayıt formu gönderen kişi veya kişilere ilan yayınlama onayı vermeyebilir, oluşturulan üyelik hesabını onaylamayabilir, önceden yayınlanmış herhangi bir ilanı ve üyelik hesabını silebilir.
 6. Özel ders ilanı veren kişiler diledikleri zaman Özel Hocalar üzerindeki kişisel hesaplarına giriş yaparak ilanlarını gizleyebilirler veya yayından kaldırabilirler. Yayından kaldırılan ilanlarla ilgili tüm bilgiler kalıcı olarak sunucularımızdan silinir ve bu işlem geri alınamaz.
 7. Sitede üyelik hesabı onaylanan ve ilanları yayınlanan kişiler bundan sonra Üye olarak anılacaktır. Premium üye statüsüne alınan üyeler Premium Üye olarak anılacaktır. Üye ifadesi Normal Üyeleri, Premium Üyeleri, Mesaj Üyelerini ve Talep Üyelerini kapsamaktadır.
 8. Normal ve Premium Üyeler hesaplarını gizleyebilme ve silebilme yetkisine sahiptirler.
 9. Üyeler, hesaplarını, profillerini ve özel ders ilanlarını oluştururken yazdıkları her şeyden kendileri sorumludurlar.
 10. Üyeler, herkese açık yayınlanacak şekilde özel ders ilanlarına yazdıkları bilgilerin hukuka ve genel ahlak kurallarına uygun olmasını sağlamakla yükümlüdür. Bunun ihlali sonucunda oluşan hukuki yaptırımlardan tamamen ilgili üye veya üyeler sorumludur.
 11. Normal ve Premium Üyeler belge gönderimi yaparak üyeliklerini doğrulatabilirler. Üyelikleri doğrulandığında profillerinde “Onaylı Profil” ibaresi yer alır.
 12. Premium üyelik şimdilik sadece kampanyalarla veya özel davetiyeyle mümkündür.
 13. Premium üyelik paketleri ücretli satıma açıldığında, satın alan üyeler satın aldıkları paketin kapsadığı süre boyunca Premium üyelik paketinde yer alan tüm hizmetlerden yararlanabilirler.
 14. Premium üyelik satın alımları MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ Madde 15/1(ğ) kapsamında değerlendirilmekte olup satın alımı yapan Premium üyenin cayma hakkı yoktur. Bunun sonucu olarak hiçbir şekilde para iadesi yapılmamaktadır. Premium üyeler dilerlerse üyeliklerini gizleyebilir veya silebilirler.
 15. Premium üyeliği ücretli satın alan Premium üyelere ait hesapların site yönetimi tarafından, ilgili üye veya üyelerin bu sözleşmeyi ihlal etmesi dışındaki bir sebeple silinmesi veya Premium üyelik paketinde yer alan hizmetlerin herhangi bir nedenle Özel Hocalar tarafından kalıcı olarak sunulamaması durumunda ilgili üye veya üyelere, Premium üyelik paketlerinde kalan kullanım hakları kadarınca gün üzerinden hesap edilerek geri ödeme yapılır.
 16. Sitemizi Google sürekli indekslemekte olduğundan Google arama sonuçlarında bilgileriniz görünebilir. Bu durum ilanınızın yayından kaldırılmasından sonra Google’ın sitemizi yeniden indekslemesine kadar (yaklaşık 1 – 2 ay boyunca) devam eder. Indeksleme işlemleri Google ile ilgili olup, Özel Hocalar olarak Google üzerinde yaptırım yetkimiz bulunmamaktadır.
 17. Yayınlanmak üzere özel ders ilanı ve üyelik hesabı oluşturan tüm üyeler, ilanlarının bu sitede ve Özel Hocalar’a ait sosyal medya hesaplarında yayınlanmasını kabul eder.
 18. İsteyen herkes gerekli bilgilerini girip Mesaj Üyesi olarak kayıtlı tüm üyelere mesaj gönderebilirler. Gönderilen mesajlar genel ahlak kurallarına ve hukuka uygun ve bu sitenin amacıyla bağdaşacak nitelikte olmalıdır. Aksi durumlarda sorumluluk mesaj sahibi üyeye aittir.
 19. Üyeler arasında site üzerinden gönderilen mesajların iletiminin haricinde taraflar arasında veya bu taraflar ile 3. kişiler arasındaki ilişkilere Özel Hocalar kesinlikle müdahil olmaz ve olması istenemez.
 20. Özel Hocalar, verilen bilgileri hiçbir şekilde 3. kişi, kurum veya uygulamayla paylaşmaz. İlan veren hocalar, formda yazdıkları bilgilerden kendileri sorumludurlar.
 21. Formda yazılan bilgiler ve gönderilen profil fotoğrafları, formu dolduran kişi tarafından aksi belirtilmediği sürece bu sitede yayınlanır ve Özel Hocalar’a ait sosyal medya hesaplarında herkese açık şekilde yayınlanabilir.
 22. Özel ders ilanı vermek isteyen kişilerden, “Onaylı Profil” ve “Uzman Eğitmen” özelliklerinin aktif hale getirilmesi için gerekli doğrulamanın yapılması adına bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler hiçbir şekilde 3. kişilerle ve herhangi bir kurumla paylaşılmaz. Göndereceğiniz belgelerdeki tüm hassas bilgilerinizi gizleyerek gönderim yapabilirsiniz. Belge gönderimleriyle ilgili tüm sorumluluk belge gönderimi yapan kişilere aittir. Özel Hocalar gönderilen belgelerle ilgili hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 23. Özel Hocalar, özel ders ilanı verenler ile onlarla iletişim kuran veya kurmak isteyen kişiler arasındaki ilişkiye kesinlikle karışmaz. Özel ders ilanı verenler ile onlarla iletişim kuran ve kurmak isteyen kişiler süreç içerisinde birbirleriyle yaşadıkları ihtilaflardan dolayı Özel Hocalar’ı hiçbir şekilde sorumlu tutamazlar.
 24. Özel Hocalar’ın Google ile yaptığı reklam anlaşmaları gereğince sitemizde Google şirketinin belirlediği rastgele ve siteyi ziyaret eden kişilere özel reklamlar gösterilmektedir.
 25. Özel Hocalar’da gördüğünüz reklamların bu siteyle herhangi bir ilişiği bulunmamaktadır. Bu durumla ilgili sorumluluk Google şirketine reklam veren ve reklamlara tıklayan kişilere aittir.
 26. Herhangi bir sorunda “destek@ozelhocalar.com” e-posta adresinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca “İletişim” bölümünde ekranın sağ altında yer alan “Canlı Destek” veya “Mesaj” menüsünden de bize ulaşabilirsiniz.
 27. Özel Hocalar, önceden haber vermeksizin site kurallarına ekleme ve çıkarma yapma hakkına sahiptir.
 28. Bu siteyi ziyaret eden kişiler ve tüm üyeler bu sözleşmede yer alan tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Başa dön