1. “ozelhocalar.com” sitesinde site yönetimi tarafından kayıt formu onaylanan gerçek kişilerin özel ders ve online ders ilanları ücretsiz bir şekilde hazırlanıp, yayınlanır.
 2. “ozelhocalar.com” kayıt formu gönderen herkesin ilanını yayınlamak zorunda değildir. “ozelhocalar.com” hiçbir sebep göstermeksizin kayıt formu gönderen bir kişiye ilan yayınlama onayı vermeyebilir ve önceden yayınlanmış herhangi bir ilanı yayından kaldırabilir.
 3. Özel ders ve online ders ilanı veren kişiler diledikleri zaman site yönetimine bu yöndeki taleplerini ileterek ilanlarını yayından kaldırabilirler. Talep gönderildikten sonra en hızlı şekilde ilgili kişiye ait ilan site yönetimi tarafından yayından kaldırılır. İlan yayından kaldırma işlemi en fazla 3 gün içinde tamamlanır ve ilan sahibine e-posta ile bilgi verilebilir.
 4. Sitemizi Google sürekli indekslemekte olduğundan Google arama sonuçlarında bilgileriniz görünebilir. Bu durum ilanınızın yayından kaldırılmasından sonra Google’ın sitemizi yeniden indekslemesine kadar (yaklaşık 3 – 6 ay boyunca) devam eder. Indeksleme işlemleri Google ile ilgili olup, “ozelhocalar.com” olarak Google üzerinde yaptırım yetkimiz bulunmamaktadır.
 5. Sitemize PATREON üzerinden destek olabilirsiniz. Yapılan desteklere karşılık olarak teşekkür mahiyetinde siz değerli destekçilerimize “ozelhocalar.com” sitesinde verdikleri özel ders ilanlarıyla ilgili bazı ayrıcalıklar sunmaktayız. “ozelhocalar.com” sitesinde yer alan ayrıcalık hediyeleri, sadece özel ders ilanı olan destekçiler içindir.
 6. Profesyonel Eğitmen Rozeti sadece uzman eğitmenlere özel ve ücretsizdir. Belge gönderimi yaparak uzman bir eğitmen olduğunu kanıtlayan her özel ders ilanı veren bu rozete hak kazanır.
 7. Yayınlanmak üzere özel ders ilanı veren tüm gerçek kişiler, ilanlarının “ozelhocalar.com” sitesinde ve “Özel Hocalar” sitesine ait Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarında yayınlanmasını kabul eder.
 8. İlan verenlerin profil sayfalarına isteyen herkes gerekli bilgilerini girerek mesaj gönderebilir. Gönderilen mesajlar genel ahlak kurallarına ve hukuka uygun ve bu sitenin amacıyla bağdaşacak nitelikte olmalıdır. Ayrıca bu mesajlarla ilgili gönderene ve içeriğe ait tüm bilgiler ancak site yönetimi tarafından incelendikten sonra uygun bulunması halinde ilgili özel ders ilanı veren kişiyle paylaşılır.
 9. Özel ders ve online ders ilanı verenlere site üzerinden gönderilen mesajların iletiminin haricinde taraflar arasında veya bu taraflar ile 3. kişiler arasındaki ilişkilere “ozelhocalar.com” kesinlikle müdahil olmaz ve olması istenemez.
 10. “ozelhocalar.com” sitesi verilen bilgileri hiçbir şekilde 3. kişi, kurum veya uygulamayla paylaşmaz. İlan veren hocalar, formda yazdıkları bilgilerden kendileri sorumludurlar.
 11. Formda yazılan bilgiler ve gönderilen profil fotoğrafları, formu dolduran hoca tarafından aksi belirtilmediği sürece “ozelhocalar.com” sitesinde herkese açık şekilde yayınlanır. 
 12. Özel ders ilanı vermek isteyen kişilerden, “Onaylı Üyelik” ve “Uzman Hoca Rozeti” özelliklerinin aktif hale getirilmesi için gerekli doğrulamanın yapılması adına bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler hiçbir şekilde 3. kişilerle ve herhangi bir kurumla paylaşılmaz. Göndereceğiniz belgelerdeki tüm hassas bilgilerinizi gizleyerek gönderim yapabilirsiniz. Belge gönderimleriyle ilgili tüm sorumluluk belge gönderimi yapan kişilere aittir. “ozelhocalar.com” sitesi gönderilen belgelerle ilgili hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 13. “ozelhocalar.com” sitesi, özel ders ve online ders ilanı verenler ile onlarla iletişim kuran veya kurmak isteyen kişiler arasındaki ilişkiye kesinlikle karışmaz. Özel ders ve online ders ilanı verenler ile onlarla iletişim kuran ve kurmak isteyen kişiler süreç içerisinde birbirleriyle yaşadıkları ihtilaflardan dolayı “ozelhocalar.com” sitesini hiçbir şekilde sorumlu tutamazlar.
 14. Özel ders almak isteyenler bu isteklerini ilgili hocanın sayfasında veya ders talepleri bölümünden seçtikleri şehirlere ait sayfalarda yayınlayabilirler. 
 15. Bir ders talebi yapıldığında ders talebi yapan kişinin bu talebi yaparken belirttiği bilgiler yönetici onayından sonra aynen ve herkese açık şekilde yayınlanır. 
 16. Ders talebinde bulunan kişilere ilgili sayfa için sistem tarafından otomatik olarak bildirim aboneliği onay e-postası gönderilir.
 17. Bir ders talebi yapıldığında o sayfada bildirim aboneliği olan tüm kişilere, yapılan ders talebinin onaylanmasının ardından söz konusu talebin içeriği e-posta yoluyla otomatik olarak sistem tarafından gönderilir.
 18. Özel Hocalar sitesinde aktif olarak özel ders ilanı bulunan tüm kişiler ilan verdiği şehirle ilgili ders talepleri bölümünde yer alan sayfaya ve kendi ilan sayfalarına otomatik olarak bildirim abonesi olurlar. Bu kişiler için sistem tarafından otomatik olarak gönderilen bildirim aboneliği onay e-postasını onaylayıp onaylamadıkları dikkate alınmaz.
 19. Özel Hocalar sitesinde aktif olarak özel ders ilanı bulunmayan ve bildirim abonesi olmak isteyen kişilerin e-posta adreslerine gönderilecek olan bildirim aboneliği onay e-postasından aboneliğe onay vermeleri gerekmektedir.
 20. Herhangi bir sayfada bildirim abonesi olan kişiler bu aboneliklerini sonlandırmak istediklerinde kendilerine gelen e-postalardan “Aboneliği İptal Et” bağlantısına tıklayarak veya iletişim bölümünden site yöneticilerine bu taleplerini bildirerek aboneliklerini sonlandırabilirler.
 21. “ozelhocalar.com” sitesinin “google.com” ile yaptığı reklam anlaşmaları gereğince sitemizde Google şirketinin belirlediği rastgele ve siteyi ziyaret eden kişilere özel reklamlar gösterilmektedir. 
 22. “ozelhocalar.com” sitesinde gördüğünüz reklamların “ozelhocalar.com” sitesiyle herhangi bir ilişiği bulunmamaktadır. Bu durumla ilgili sorumluluk Google şirketine reklam veren ve reklamlara tıklayan kişilere aittir.
 23. Herhangi bir sorunda “destek@ozelhocalar.com” e-posta adresinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca “İletişim” bölümünde ekranın sağ altında yer alan “Canlı Destek” veya “Mesaj” menüsünden de bize ulaşabilirsiniz.
 24. “ozelhocalar.com” önceden haber vermeksizin site kurallarına ekleme ve çıkarma yapma hakkına sahiptir. Sitemizi ziyaret eden ve ilan vermek için form ve belge gönderen kişiler tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Başa dön