AMACIMIZ

Özel Hocalar sitesi özel ders almak isteyenlerle bu alanda hizmet verenleri bir araya getiren sade, pratik ve hızlı bir platformdur. Ders isteyenler aradıkları hocaları kafa karıştırıcı ve gereksiz hiçbir ayrıntıyla uğraşmadan sadece 3 - 4 tıkla bulabilir. Eğer özel ders vermek istiyorsanız, bir form doldurarak ilan verebilirsiniz. Her şey bu kadar basit, hem de tamamen ücretsiz.

İLAN VERMEK

Sitemizde ilan vermek gayet basit ve ücretsizdir. Hocalara Özel kısmında yer alan kayıt formunu doldurarak ilan verebilirsiniz. Sonrasında profil fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Tüm bu işleri biz hallediyoruz. İlanınızı en kısa sürede hazırlayıp, yayına alıyoruz hem de hiçbir ücret talep etmeden.

ONAYLI ÜYELİK

Ücretsiz ve zorunlu bir hizmet olan onaylı üyelik sayesinde profilinizde yer alan tüm bilgilerin doğruluğunu kanıtlamış olursunuz. Onaylı üye olduğunuza dair size ait olan tüm sayfalarda "☑ Onaylı Üye" ibaresi yer alır ve sitemize gelen tüm ziyaretçiler sizin onaylı üye olduğunuzu görebilir, bu da son derece güven verici olur. Bunun için sunduğunuz bilgileri doğrulayan resmi bir belgeyi (diploma, transkript, öğrenci belgesi vb.) adınız, soyadınız ve eğitim bilgileriniz görünecek şekilde bize göndermeniz gerekmektedir. Dilerseniz göndereceğiniz belgelerde diğer bilgilerinizin üzerini kapatabilirsiniz. Her şey yolunda giderse ve belgelerinizle ilgili bir sorun yoksa üyeliğinizi onaylayacağız.

AYRICALIKLAR

Bize PATREON üzerinden destek olan kişilere hediye olarak bazı ayrıcalıklar sunuyoruz.

DESTEK OLUN

"ozelhocalar.com" olarak hiçbir ücret almadan özel ders vermek isteyen kişilerin ilanlarını hazırlayıp, sitemizde yayınlıyoruz. İlanlarınızın geniş bir kitleye ulaşması adına çeşitli platformlarda reklamlar veriyoruz. Ziyaretçilerimizin en hızlı şekilde sitemizden yararlanması için en iyi sunucu hizmeti veren şirketlerle çalışıyor ve teknik altyapımızı her geçen gün geliştiriyoruz. Güvenliğiniz için gerekli olan SSL sertifikaları için en iyi şirketle çalışıyoruz. Bu süreçte ortaya çıkan tüm masrafları dahili bütçemizden karşıladık ve bütçemiz elverdiği sürece hizmetlerimize ücretsiz bir şekilde devam edeceğiz. Sürekliliğimiz, daha geniş bir kitleye ulaşmamız ve teknik altyapımız ile ilgili giderlerimiz için bize PATREON üzerinden destek olabilirsiniz. Destekçilerimize özel ders ilanlarıyla ilgili çeşitli hediyeler sunuyoruz.

REKLAM POLİTİKAMIZ

"ozelhocalar.com" sitesinin "google.com" ile yaptığı reklam anlaşmaları gereğince sitemizde Google şirketinin belirlediği rastgele ve siteyi ziyaret eden kişilere özel reklamlar gösterilmektedir. Sitemizde gördüğünüz reklamların bizimle herhangi bir ilişiği bulunmamaktadır. Yaptığımız bu reklam anlaşmasıyla finansal bir kaynak sağlayarak "ozelhocalar.com" sitesinin devamlılığını sağlamayı amaçlıyoruz. 

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Başa dön