PAKET DIŞI AYRICALIKLAR

Aşağıda yer alan ayrıcalıklar PATREON üzerinden bize destek olanlara hediye olarak sunulmaktadır. Destekleriniz bir sonraki ayın 1. günü kredi kartınızdan Patreon tarafından çekilir. O zamana kadar hiçbir çekim işlemi yapılmaz ve dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Siz iptal edene kadar destek ödemeleriniz her ayın 1. günü otomatik olarak devam eder, tabi hediyeleriniz de.

Diyelim ki siz 10 Haziran’da Üst Sıralarda Görünme ayrıcalığı hediyesi olan bir destekte bulundunuz. Bu desteğiniz Patreon tarafından bir sonraki ayın ilk günü yani 1 Temmuz’da kredi kartınızdan çekilir. Hediyeniz de 10 Haziran ile 1 Temmuz arasında herhangi bir günde aktif hale gelir. Arada geçen bu sürede 1 Temmuz’dan önce istediğiniz zaman desteğinizi iptal edebilirsiniz. Eğer desteklerinizi iptal etmek isterseniz, bu işleminizi Patreon üzerinden kredi kartınızdan çekim yapılmadan önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kredi kartınızdan yapılan çekimlerle ilgili iade sorumluluğumuzun bulunmadığını hatırlatırız.

Uzman Hoca Rozeti

Alanında uzman bir eğitmen olduğunuzu kanıtlayan bu rozete süresiz sahip olabilir, liste ekranında ve profil sayfanızda bu rozetle ön plana çıkabilirsiniz.

Siz değerli eğitimcilerimiz için uzmanlığınızı belli eden bu rozeti kullanıma sunuyoruz. Alanında uzman bir eğitimci olduğunu gerekli belgeleri göndererek bize kanıtlayan herkes bu rozete ücretsiz bir şekilde ve süre sınırlaması olmadan sahip olabilir. “ozelhocalar.com” olarak sitemiz yayında kaldığı sürece liste ekranında ve profil sayfanızda bu rozeti yayınlayacağız.

  • Yaşam Boyu | Ücretsiz

Üst Sıralarda Görünme (1.Seviye)

Bu ayrıcalıkla liste ekranında daha üst sıralarda görünecek ve bu ayrıcalığa sahip olmayan diğer ilan verenlerin önüne geçmiş olacaksınız.

Bu ayrıcalık, kayıt formunda belirttiğiniz ilk 5 ders alanına ait liste ekranlarında bu ayrıcalıktan yararlanmayan ilan verenlerin üstünde görünmenizi sağlar. Bu ayrıcalık PATREON üzerinden belirtilen miktarda destek olan kişilere destekleri devam eden aylar boyunca hediye olarak sunulmaktadır. Patreon üzerinden destek olduğunuzda siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak desteğiniz devam eder ve tabi ki hediyeniz de.

Liste Ekranı Fotoğrafı

Liste ekranında profil fotoğrafınızla birlikte yer almak isterseniz bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Bu sayede daha kolay fark edilecek ve özel ders bulma sürecini hızlandırmış olacaksınız.

Bu ayrıcalık, kayıt formunda belirttiğiniz ilk 5 ders alanına ait liste ekranlarında profil fotoğrafınızla birlikte yer almanızı sağlar. Bu ayrıcalık PATREON üzerinden belirtilen miktarda destek olan kişilere destekleri devam eden aylar boyunca hediye olarak sunulmaktadır. Patreon üzerinden destek olduğunuzda siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak desteğiniz devam eder ve tabi ki hediyeniz de.

Kalın Yazı, Çerçeve ve Gölge

Liste ekranında yer alan tüm bilgileriniz kalın yazıyla, çerçeve içerisinde ve gölgeli görünmesini isterseniz bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Bu ayrıcalık ile daha kolay fark edileceksiniz.

Bu ayrıcalık, kayıt formunda belirttiğiniz ilk 5 ders alanına ait liste ekranlarında kalın yazıyla ve çerçeve içerisinde görünmenizi sağlar. Bu ayrıcalık PATREON üzerinden belirtilen miktarda destek olan kişilere destekleri devam eden aylar boyunca hediye olarak sunulmaktadır. Patreon üzerinden destek olduğunuzda siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak desteğiniz devam eder ve tabi ki hediyeniz de.

Sosyal Medya Hesapları

Profil sayfanızda sosyal medya hesaplarınızı tanıtarak özel ders almak isteyenlere güven verin. Liste ekranında yer alacak sosyal medya simgeleriyle diğerlerinin önüne geçin.

Bu ayrıcalık, kayıt formunda belirttiğiniz ilk 5 ders alanına ait liste ekranlarında sosyal medya simgelerinin (en fazla 4 adet) görüntülenmesini ve size ait olan profil sayfasında sosyal medya hesaplarınıza (en fazla 5 adet) yönlendiren bağlantılar eklenmesini sağlar. Bu ayrıcalık PATREON üzerinden belirtilen miktarda destek olan kişilere destekleri devam eden aylar boyunca hediye olarak sunulmaktadır. Patreon üzerinden destek olduğunuzda siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak desteğiniz devam eder ve tabi ki hediyeniz de.

Başa dön